Abiks hinnaküsimisel

Enne hinnapäringu tegemist soovitame Teil tutvuda alloleva tekstiga.

Et hakata hinnapäringut tegema, peab olema teada, millist katust Te oma majale/hoonele tahate. Mis profiiliga peaks olema katusekate, mis värvi ja pinnakattega? Siitsamast meie kodulehelt leiate ka Teid huvitavate toodete ja materjalide kohta informatsiooni.

Rusikareegel on, et plaadi pikkust mõõdetakse räästalaua väliservast harjajoone keskele ja soovitatav on seda teha kontrolli mõttes katuse erinevatest kohtadest.

Kui eelnevatele küsimustele on vastused olemas, siis toimige palun järgnevalt:

* Valige sobiv katusekuju ja täitke mõõtude lahtrid (kõik mõõdud millimeetrites)
Juhul, kui sobivat katusekuju ei leia või ei tea oma katuse täpseid mõõte, aga soovite siiski orienteeruvat pakkumist, siis valige suvaline katusetüüp ja täitke kõige all olev lisainfo lahter. Kui Te aga ei tea ka oma katuse umbkaudseid mõõte, võtke palun ühendust meie müügiosakonnaga. Koos leiame kindlasti lahenduse Teie murele. Vajadusel tuleme kohale ja teeme vajalikud mõõdistused Teie eest.

* Edasi valige sobiv katusekatte profiilitüüp: kiviprofiil, trapetsprofiil, klassik või valtsprofiil.

* Järgmisena valige pinnakate: tsink, alutsink, polüester, mattpolüester, HDP või PUR.

* Järele on jäänud veel valida Teile sobiv ja meeldiv värvitoon. Värvikaardil on värvitoonid tähistega RAL ja RR (oleneb pinnakatte valikust). Segaduste vältimiseks soovitame lisada RAL või RR-i taha ka numbrikombinatsioon ning sõnadega värvitoon.

* Kui soovite, et teostaksime ka katuse paigalduse, siis tehke palun tehke sellekohane märge kõige all olevasse lisainfo kasti.

* Vajalik on ka ära täita info tellija kohta. Lisage kindlasti oma e-posti aadress ja telefoninumber.
Juhul, kui meil tekib saadetud mõõtude kohta küsimusi, siis saaksime telefoni teel operatiivselt Teiega ühendust võtta ning algandmeid vajadusel täpsustada või vajadusel kokku leppida aeg, millal teostada vajalikke lisamõõtmisi.
  
* Kõige viimasesse kasti ,,täpsustav info ja tekkinud küsimused'', võite lisada omapoolsed täpsustavad kommentaarid algandmete kohta. Samuti võite sinna lisada ka infot, kui soovite hinnapakkumist vihmaveesüsteemile, profiilliistudele, lumetõkkele, katuse turva-tarvikutele või mõnedele muudele lisatarvikutele.
 
Kuna vihmaveesüsteem koosneb paljudest detailidest, siis on ehk ise keeruline kõik vajalik komplekteerida. Aitame Teid meelsasti selles osas.
Valige endale sobiva kujuga vihmaveesüsteem (ümar või kandiline), värvitoon (renn ja toru võivad olla ka erinavat värvitooni) ning teostage alljärgnevad mõõtmised:

  • räästapikkused
  • räästa kõrgus maapinnast
  • räästakasti laius ehk renni kaugus seinast
  • räästakasti kuju rennikinnituse jaoks (vertikaalne, kaldu vm olukord)

Lumetõkke tellimisel oleks vaja teada lumetõkke tüüpi (torujas või plekist), katusekatte profiili ja värvitooni.

Kui olete kõik soovitu ära märkinud ja kirja pannud, siis saatke hinnapäring ära. Vastame Teie hinnapäringule esimesel võimalusel. 


Teie saadetud jooniste ja lisainfo alusel arvutame optimaalse profiilipaanide ja lisatarvikute vajaduse ning koostame nende alusel hinnapakkumise. Arvutuse eesmärgiks on võimalikult täpne ja väheste kadudega paigaldusskeem. Kuna keerulisemad paigaldusskeemid arvutatakse arvutusprogrammiga, siis sel juhul saame kliendile koos kaubaga väljastada ka paanijaotuse paberkandjal (kliki joonist).

 Paanide asetus-.jpg


Eelpool kirjeldatud andmete töötlemine eeldab täielikku informatsiooni katuse kuju ja mõõtmete kohta. Kui mõnda infolahtrit ei oska täita, siis jätke see tühjaks. Terviklahenduste pakkumisel on väga palju abi saadetud fotodest, see annab väga hea info objektiivse pakkumise koostamiseks.

Tagasi hinnapäringu juurde